Muzyka

"O jakże kocham" NOWOŚĆ!!!

Anioły są wśród nas - polecane

Wciąż mnie zadziwiasz

Pasja miłości

Nowa rodzę się

Pieśń prześladowanych
- podaj im dłoń

Goodbye my love

Pogodni

Nie muszę się bać

Zamieszkaj ze mną


 

Księga Gości

Galeria

Filmy

Koncerty



2018

4.01 WARSZAWA - BETLEJEM W POLSCE - HALA TORWAR - godz.19.00
5.01 POZNAŃ - BETLEJEM W POLSCE - ARENA POZNAŃ - godz.19.00
6.01 SZCZECIN - BETLEJEM W POLSCE - ARENA SZCZECIN - godz.18.00
7.01 BYDGOSZCZ - BETLEJEM W POLSCE - HALA ŁUCZNICZKI - godz.18.00
8.01 CHORZÓW CHCK ul.Sienkiewicza 3, godz.18.00 ŚWIĄTECZNIE

11.01 KALISZ - BETLEJEM W POLSCE - ARENA KALISZ - godz.19.00
12.01 WROCŁAW - BETLEJEM W POLSCE - HALA STULECIA - godz. 19.00
13.01 ŁÓDŹ - BETLEJEM W POLSCE - ATLAS ARENA - godz.18.00
14.01 GDYNIA - BETLEJEM W POLSCE - GDYNIA ARENA - godz.18.00

19.01 KRAKÓW - BETLEJEM W POLSCE - TAURON ARENA KRAKÓW - godz.19.00
20.01 KIELCE - BETLEJEM W POLSCE - HALA LEGIONÓW - godz.18.00
21.01 LUBLIN - BETLEJEM W POLSCE - HALA GLOBUS - godz.18.00


3.02 WARSZAWA z Orkiestrą Tomka Szymusia (impreza zamknięta)
11.02 ŚWIDNIK finał Warsztatów Gospel - gościnnie MOK Aleja Lotników Polskich - godz.19.00
22.02 CZECHOWICE DZIEDZICE Dworek Eureka -koncert charytatywny ul.Prusa 64 - godz.19.00



11.03
.ROPCZYCE Parafia św.Barbary ul. Siewierskiego 4 godz.18.30 KONCERT PASYJNY
17-18.03 SZYMOCIN kościół PKŚ sobota warsztaty (zamknięte), koncert niedziela godz.17.00
19.03 KATOWICE Parafia EA UL.Warszawska 18 gościnnie z Silesian Art Collective. godz.18.30           KONCERT PASYJNY
25.03 TUM K.ŁĘCZYCY kolegiata godz.12.45 KONCERT PASYJNY
26.03 TORUŃ CKK Jordanki gościnnie z zespołem 23 DniKONCERT PASYJNY-KRZYŻ godz.19.00


17.04
JASTRZĘBIE MOK Dom Zdrojowy ul.Witczaka 5, godz.9.30 (Impreza zamknięta)
21.04 PSZCZYNA kościół EA Rynek 1, godz.18.00



31.05 RZESZÓW JSJD

8.06 KATOWICE "Miasto Ogrodów" pl.Sejmu 2 gościnnie z TGD godz.18.30
9.06 GŁOGÓW WARSZTATY parafia św.Klemensa ul.Sikorskiego 23, godz.10.00-17.00
10.06 GŁOGÓW parafia św.Klemensa ul.Sikorskiego 23, godz.19.00
17.06 USTROŃ parafia św.Anny ul.Zabytkowa 23, godz.17.00
24.06 KLUCZBORK kościół EA pl.Gdacjusza 1, godz.16.00


4.08
SIEMIANOWICE ŚL. Amfiteatr w parku miejskim, koncert finałowy warsztatów bluesowych godz.17.00



02.09
WARSZAWA "Tydzień Jezusa" scena przy Pl.Zamkowym godz.15.30
15-16.09 RACIBÓRZ WARSZTATY ul.Opawska 81 w godz.11-17
16.09 RACIBÓRZ Pl.Dominikański koncert finałowy warsztatów godz.17.00
18.09 WARSZAWA Teatr6.piętro pl.Defilad 1, Sounds Good - Orkiestra Tomka Szymusia godz.19.30
22.09 KATOWICE Orkiestra Tomka Szymusia (impreza zamknięta)
29.09 KATOWICE Kościół EA ul.Warszawska 18, Kantata Reformacyjna godz.17.00

7.10 RYBNIK Teatr Ziemi Rybnickiej - " Na Jazzową nutę" Tomek Szymus i jego goście godz.17.00
16.10 KRAKÓW Koncert Papieski TV PR I, godz.21.00
31.10 SZCZECIN Filharmonia ul.Małopolska 48


8.11 KATOWICE sala koncertowa Akademii Muzycznej ul.Zacisze 3
Koncert Wykładowców Instytutu JAZZU godz.19.00
9.11 BIELSKO BIAŁA aula PSM ul.S.Wyspiańskiego 5A godz.17.30


6.12 GLIWICE warsztaty (zamknięte) Teatr Muzyczny WIT-WIT
7.12 GLIWICE C.K.S Mrowisko ul.Pszczyńska 85 (gościnnie) z Teatrem Wit-Wit, godz.17.00 i 19.00
15.12 MYSZKÓW charytatywny ŚWIĄTECZNIE
16.12 WARSZAWA ul.Puławska 114 ŚWIĄTECZNIE
22.12 SZYDŁOWIEC ŚWIĄTECZNIE
23.12 KIELCE ŚWIĄTECZNIE
2019

9.03 REZERWACJA TERMINU

14.04 REZERWACJA TERMINU

1.06 REZERWACJA TERMINU
2.06 REZERWACJA RERMINU
8.06 REZERWACJA TERMINU
9.06 REZERWACJA TERMINU
15.06 REZERWACJA TERMINU
20.06 REZERWACA TERMINU