Muzyka

"O jakże kocham" NOWOŚĆ!!!

Anioły są wśród nas - polecane

Wciąż mnie zadziwiasz

Pasja miłości

Nowa rodzę się

Pieśń prześladowanych
- podaj im dłoń

Goodbye my love

Pogodni

Nie muszę się bać

Zamieszkaj ze mną


 

Księga Gości

Galeria

Filmy

Archiwum koncertów

2016


16.01 WARSZAWA  z Orkiestrą Tomka Szymusia (impreza zamknięta)
17.01 BIELSKO BIAŁA ul.Wyspańskiego 5a, Koncert charytatywny sala koncertowa ZPSM godz.16.00
30-31.01 BIELSK PODLASKI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "KANTYCZKA" - JURY

14.02 TOKARNIA parafia MB Śnieżnej, godz.15.00 KONCERT PASYJNY
26.02 TARNÓW Kościół Miłosierdzia Bożego ul. Klikowska 21, godz.20.00 KONCERT PASYJNY

5.03 BOGUCHWAŁA Kościół św.Stanisława Bisk. ul.Tkaczowa 154, godz.18.30 KONCERT PASYJNY
13.03 ŁÓDŹ parafia EA św. Mateusza ul. Piotrkowska 283, godz.17.00 KONCERT PASYJNY
19.03 MIKOŁAJKI  parafia EA Pl.Kościelny  5, godz.18.00 KONCERT PASYJNY
20.03
MRĄGOWO parafia EA ul.Kościelna 2, godz.17.00 KONCERT PASYJNY
21.03
WARSZAWA CHSP "Samuel", budynek SCH Południe ul.Mińska 65, godz.17.00 K. PASYJNY
22.03 CHEŁM KCHB ul.Ogrodowa 56, godz.19.00 KONCERT PASYJNY
24.03 GRYFÓW ŚL. KZ ul,Parkowa 1, godz.18.00 KONCERT PASYJNY
25.03 WARSZAWA Kościół ECH ul. Zagórna 10 godz.19.00 KONCERT PASYJNY

3.04 KOSZALIN Dom Miłosierdzia Bożego Al.Monte Cassino 7,godz.17.00
8-10.04 LIPNO K.LESZNA ul.Powstańców Wlkp.7, Warsztaty gospel, zapisy www.paolaart.pl,
koncert finałowy niedziela godz.19.00
23-24.04
LUBIN KCHB ul.Szpakowa 17 i CK Muza ul.Armii Krajowej 1, Warsztaty gospel

7.05 WARSZAWA BOK ul.Vincenta van Gogha1, gościnnie z Ballet Magnificat ,godz.18.30
15.05 BIELSKO BIAŁA KZ Święto zesłania Ducha Świętego, ul.Lotnicza 19, godz.10.00
26.05
RZESZÓW JSJD Park Sybiraków godz.19.00
29.05 BUDZIEJEWO Dworek Róża Poraja (Impreza zamknięta)


3.06 WARSZAWA koncert Z okazji 200-lecia Towarzystwa Biblijnego ul Sienna 68/70, godz.19.00
5.06 WARSZAWA FESTIWAL MOC DOBRA Pola Wilanowskie przed Świątynią Opatrzności Bożej
z zespołem ok. godz. 17.30
19.06 SIEPRAW Stadion LKS Siepraw,z zespołem, godz.19.00
24.06 WARSZAWA gościnnie z chórem "Z Potrzeby Serc" Klub Hybrydy ul.Złota 7/9, godz.19.30
26.06 SIEMONIA Parafia Wszystkich Świętych, ul.Kościuszki 65, godz.17.00


2.07 WISŁA "Śniadanie dla kobiet" Hotel Gołębiewski godz.9.30
23.07 PYSKOWICE ŚDM Plac przy zbiegu ulic Wojska Polskiego, Szpitalnej i Dworcowej
z zespołem, godz.20.00
24.07 TUM K.ŁĘCZYCY FESTIWAL KOLORY POLSKI Kolegiata z zespołem,godz.19.00
30.07 KRAKÓW-BRZEGI Telewizyjny Koncert Uwielbieniowy ŚDM

6.08 (Impreza zamknięta) z Orkiestrą Tomka Szymusia
7.08 USTROŃ amfiteatr z zespołem godz.15.00
26.08 IŁAWA (Impreza zamknięta) z Orkiestrą Tomka Szymusia

18.09 KONSTANCIN-JEZIORNA Park Zdrojowy godz. 16.00
24.09 WARSZAWA (Impreza zamknięta) z Orkiestrą Tomka Szymusia

22.10 SZCZECINEK Dni Kultury Chrześcij. Kościół pw.Ducha Św. ul.Klasztorna 23 godz. 19.15
23.10 SŁUPSK parafia EA ul.Słowackiego 40 godz.17.00
29-30.10 RUDA ŚL. MCK ul.Niedurnego 59 Warsztaty gospel

12.11 PIOTRKÓW FESTIWAL MŁODYCH hala sportowa Relax Al.3 Maja 6b
13.11 GLIWICE Kino Amok-Scena Bajka ul.Dolnych Wałów 3, godz.17.00
26.11 WARSZAWA parafia św.Andrzeja ul.Chłodna 9, godz.18.00

3.12 NOTTINGHAM UK kościół MBC 2 Sherwood Rise, NG7 6JN godz.17.00 ŚWIĄTECZNIE
10.12 MIĘDZYRZECZE GÓRNE parafia EA ŚWIĄTECZNIE godz.17.00 koncert charytatywny
11.12 JASTRZĘBIE ZDRÓJ MOK Kino Centrum Al.Piłsudskiego 27 godz.11.00 ŚWIĄTECZNIE
12.12 CZĘSTOCHOWA Filharmonia ul. T.Wilsona 16 godz.17.00 ŚWIĄTECZNIE
17.12 WROCŁAW EA Opatrzności Bożej ul.Kazimierza Wlk. 29 godz.18.00 ŚWIĄTECZNIE - ODWOŁANY
18.12 BORNE SULINOWO Al.Niepodległości 28 godz.12.00 ŚWIĄTECZNIE- PRZEŁOŻONY
18.12 NOWOGARD NDK Pl.Wolności 7 godz.19.00 ŚWIĄTECZNIE -PRZEŁOŻONY
19.12 GLIWICE ŚWIĄTECZNIE (impreza zamknięta)
22.12 SOPOT (impreza zamknięta)
26.12 WARSZAWA parafia św.Ap. Piotra i Pawła ul.Szumiąca 5 godz.15.30 ŚWIĄTECZNIE
27.12 WISŁA parafia EA ul.1 Maja 49 godz.18.00 ŚWIĄTECZNIE
29.12 RUDA ŚL. MCK ul.Niedurnego 59 godz.17.00 ŚWIĄTECZNIE
30.12 KRAKÓW parafia MBNP Podgórze ul.Zamoyskiego 56 godz.19.00 ŚWIĄTECZNIE


2015

10.01 CZARNKÓW KONCERT ŚWIĄTECZNY (impreza zamknięta)
11.01 WARSZAWA Parafia Posłania Uczniów Pańskich ul.Bruzdowa 11, godz.12.00
KONCERT ŚWIĄTECZNY
24-25.01 BIELSK PODLASKI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "KANTYCZKA"-JURY

6.03-22.05 Co piątek Dancing with the Stars godz.20.00  Polsat

11.03 ZIELONA GÓRA udział w Koncercie z okazji X lecia kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, Filharmonia Zielonogórska, godz.19.00
21.03 PŁOCK Festiwal Piosenki Angielskiej THEPTAK - JURY, MDK ul.Tumska 9A, godz.11.00
zgłoszenia http://www.mdk-plock.pl/konkursy/34-regulaminy/557-theptak.html
22.03 WARSZAWA Świątynia Opatrzności Bożej, ul.Hlonda 1, godz.17.45 KONCERT PASYJNY
25.03 RUDA ŚLĄSKA-ORZEGÓW Parafia św.Michała Archanioła,ul.św.Królowej Jadwigi 8,godz.19.00 KONCERT PASYJNY
(Organizatorzy:ATB INFO-ELEKTRO-SPONSOR,MDK Ruda Śląska,Parafia św.Michała Archanioła)
29.03 BYSTRZYCA CZECHY Kościół Ewangelicki,godz.18.00 KONCERT PASYJNY
30.03 GOŚCINO k.Kołobrzegu Dom Kultury ul.Matejki 2 godz.19.00 KONCERT PASYJNY
31.03 NOWOGARD Nowogardzki Dom Kultury Pl.Wolności 4,godz.19.00 KONCERT PASYJNY


1.04 SZCZECIN KZ ul.Wawrzyniaka 7,godz.18.00 KONCERT PASYJNY
3.04 KRAKÓW Centrum Kongresowe,Al.29 Listopada 46,godz.19.00 KONCERT PASYJNY
11-12.04 TORUŃ Kościół św. Józefa warsztaty i finałowy koncert z zespołem
18.04 CZESKI CIESZYN KE ul. Na Niwach 7 godz.19.00 z zespołem
19.04 RYBNIK 3 Music&Soul Festiwal ,gościnnie z TGD,Teatr Ziemi Rybnickiej,godz.18.00
25.04 GNIEZNO Miejski Ośrodek Kultury,ul.Łubieńskiego 11,godz.18.00


2.05
EDYNBURG- SZKOCJA Polskojęzyczny Kościół , 22 Elgin Terrace, godz.18.00

16-17.05 JASŁO warsztaty


4.06 RZESZÓW JSJD,Park Sybiraków,godz.20.00

14.06 KATOWICE KZ Betania, ul.Gliwicka 267

19.06 WOŁÓW "NOCE KOŚCIOŁÓW" Parafia p.w.św.Wawrzyńca,ul.Ks.Fr.Bosaka 21,godz.18.00

20.06 DZIERŻONIÓW "NOCE KOŚCIOŁÓW",Kościół p.w.MMK,ul.Świdnicka 20,godz.19.00

27.06 ZURICH-SZWAJCARIA z Orkiestrą Tomka Szymusia(impreza zamknięta)


5.07 BIŁGORAJ Festiwal "SOLI DEO"Plac BCK ul.T.Kościuszki 16,godz.20.00 z zespołem

14-18.07 NOWOGARD ARTeria  Międzynarodowe warsztaty wokalne

19.07 KOŁOBRZEG KCH,ul.Jedności Narodowej 62,godz.10.00


8.08 POKÓJ parafia EA ul.1 Maja 12, godz.16.30
9.08 GOLASOWICE parafia EA ul.Sienkiewicza 1,godz.16.00,koncert z zespołem
15.08 GNIEW -" MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL GOSPEL",Wzgórze Zamkowe,godz.19.00,z zespołem

11.09-13.11 Co piątek Dancig with the Stars godz.20.00 Polsat
27.09 KATOWICE-Brynów Kościół Jutrzenki Wolności ul.Gawronów 20, godz. 17.00,koncert z zespołem

9-11.10 BIELSKO-BIAŁA Warsztaty Uwielbienia www.warsztatyuwielbienia.pl
11.10 BIELSKO-BIAŁA Wieczór Chwały-koncert uwielbienia, Kościół św.Maksymiliana Kolbe, godz.18.30
16.10 RYBNIK Teatr Ziemi Rybnickiej, gościnnie z Krzysztofem Napiórkowskim,godz.19.00
18.10 JAWORZNO Koncert z okazji Dni Papieskich, gościnnie z "eM band", Hala MCKiS ul.Grunwaldzka 80, godz.18.00
25.10 STRYKÓW Kościół św.Marcina godz.16.00,koncert z zespołem

15.11 STARE BUDKOWICE parafia św.Rocha,ul.Zagwiżdziańska 2, godz.15.00
21-22.11 RADOMSKO Festiwal Radomszczańska Cecyliada - JURY, MDK ul.Brzeźnicka 5 godz.9.00
Niedziela - Koncert finałowy laureatów oraz Beaty Bednarz z zespołem, Parafia NMP Królowej Polski
ul.Piastowska 45, godz.19.00

5.12 OLEŚNICA "Śniadanie dla kobiet" Garden ul.Podchorążych 2a godz.10.00
KONCERT ŚWIĄTECZNY
6.12 PYSKOWICE Rynek godz.18.30 KONCERT ŚWIĄTECZNY
11.12 BIELSKO BIAŁA Aquarium ul.3 Maja 11, godz.19.00 KONCERT ŚWIĄTECZNY
12.12 WEJHEROWO "Olimp" ul.Brygady Pancernej Wojska Polskiego 82, V p. godz.18.00
KONCERT ŚWIĄTECZNY
13.12 WŁODAWA Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego,godz.17.00 KONCERT ŚWIĄTECZNY
21.12 BIELSKO BIAŁA (KONCERT ŚWIĄTECZNY - impreza zamknięta)

2014

8.01 RUDA ŚLĄSKA,Młodzieżowy Dom Kultury,ul.Janasa 28,godz.18.00
KONCERT ŚWIĄTECZNY
kontakt tel:322481346,322432220,lub tel:602680317,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2.02 DĘBOWIEC K.SKOCZOWA II Warsztaty Wokalne

8.03 KARŁOWICE Chrześcijański Ośrodek "Zielona Niwa" godz.18.00
19.03 ZIELONA GÓRA koncert z cyklu Big Band UZ i przyjaciele,
Aula UZ, ul.Podgórna 50 godz.19.00
(koncert odbędzie się bez udziału Beaty z powodu jej choroby)
26.03 ZIELONA GÓRA gościnnie - Finał Warsztatów Gospel
Kościół św. Józefa Oblubieńca ul.Prosta 47 godz.19.00

5.04 BYDGOSZCZ KZ "Betel" ul.Janikowska 13 godz.18.00 KONCERT PASYJNY
6.04 RAJSKO k.Kalisza Parafia św.Michała Archanioła godz.19.00 KONCERT PASYJNY
13.04 WARSZAWA, Kościół ADS ul.Foksal 8, godz.18.00 KONCERT PASYJNY
16.04 WROCŁAW, Parafia św. Marii Magdaleny ul.Szewska 8, godz.19.00 KONCERT PASYJNY
17.04 GLIWICE, Kościół EA ul.Jagiellońska 19a,godz.18.00 KONCERT PASYJNY
18.04 GRÓDEK CZECHY, Kościół Braterski Hradek 74,godz.18.00 KONCERT PASYJNY
26.04 NIEGOWIĆ, Gościnnie z TGD. Parafia Wniebowzięcia NMP godz.19.00
27.04 CZARNKÓW amfiteatr godz.20.00

1.05 MYSŁOWICE -PARK SŁUPNA, Ekumeniczny Koncert Rodzinny"Bądż jak Jezus"z zespołem,godz.18.30
3.05 UNISŁAW, Parafia p.w. św.Bartłomieja-Piknik Rodzinny,godz.18.00
4.05 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI,Miejski Ośrodek Kultury,Al.3 Maja 12,godz.19.30
24.05 MOSZNA-Wojewódzki Dzień Dziecka na Zamku w Mosznej,gościnnie z orkiestrą Silesian Art Collective,start.godz.14.00

1.06 CHOJNICE w ramach PIKNIKU RODZINNEGO, Fosa Miejska godz.18.00
7.06 MAGDALENKA K.WARSZAWY Parafia św.Marii Magdaleny godz.16.30
8.06 KUTNO KZ ul.Filipowicza 5 godz.16.30
10.06 KIELCE KCK Pl.Moniuszki 2B,z zespołem, godz.19.00
12.06 KATOWICE Katedra Chrystusa Króla ul.Plebiscytowa 49a,z zespołem, godz.17.45
19.06 RZESZÓW JSJD,Park Sybiraków,godz.19.00
21.06 CZERSK Festyn rodzinny, Park Borowiacki godz.17.00

1.09 KRYNICA GÓRSKA (impreza zamknięta) z Orkiestrą Tomka Szymusia
5.09 - 14.11 Rusza XV Edycja Tańca z Gwiazdami (co piątek godz.20.00, Polsat )
6.09 WARSZAWA (impreza zamknięta) z Orkiestrą Tomka Szymusia
7.09 OLSZTYN Galeria Warmińska z Orkiestrą Tomka Szymusia godz.19.00


5.10 PIERŚCIEC K.SKOCZOWA Kościół EA ul.Komunalna 9, gościnnie z zespołem "Be Happy", godz.18.00
12.10 WARSZAWA Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego Al.KEN 101, godz.16.00
KONCERT DNIA PAPIESKIEGO, wśród wykonawców m.in:
Beata Bednarz, Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Olga Szomańska, Mate.O
Transmisja na żywo TVP 1
18.10 KĘTY Festiwal Twórczości Religijnej PSALLITE DEO (JURY)


8.11 BIELSKO-BIAŁA Kościół EA Pl. M.Lutra MUZYKA WIARY godz.17.00

MAŁA AKADEMIA JAZZU 9-19.12
9.12 BYTOM (Relax, ul.Zabrzańska78) godz.9.00 i 10.15
10.12 BYTOM (Relax, ul.Zabrzańska 78) godz.9.00 i 10.15
11.12 BIELSKO-BIAŁA (Klub BEST, ul.Jutrzenki 18) godz.9.15 i 10.15
15.12 KATOWICE GISZOWIEC godz.10.00
17.12 SOSNOWIEC (Energetyczne Centrum Kultury ul.Będzińska 65) godz.10.00
18.12 SIEMIANOWICE (Muzeum Miejskie ul.Chopina 6) godz.11.00
19.12 CHORZÓW (Staromiejskie Centrum Kultury ul.Siemianowicka 59) godz.11.00

12.12 WARSZAWA KZ ul.Sienna 68/70,godz.19.00 KONCERT ŚWIĄTECZNY-WSTĘP WOLNY! (KIERMASZ ŚWIĄTECZNY OD GODZ.18.00)
25.12 KATOWICE KCHB ul.Morawska 10, godz.10.00 KONCERT ŚWIĄTECZNY




2013

4.01 WAŁCZ Międzynarodowy  Festiwal Kolęd i Pastorałek JURY
16.01 LUBLIN PROJEKT EMMANUEL.PIEŚNI O NARODZENIU.
Gościnnie z GOSPEL RAIN,Centrum Kongresowe Uniw.Przyrodniczego,godz.19.00
18.01 ZAKOPANE Teatr Witkacego -gościnnie z John Lee Hooker jr & Daddy's Cash,godz18.30
20.01 WARSZAWA Studio Agnieszki Osieckiej PR 3
gościnnie z John Lee Hooker jr & Daddy's Cash,godz.20.05 (transmisja radiowa live)
24.01 CZĘSTOCHOWA KONCERTY ŚWIĄTECZNE
-Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza
-godz.19.00 DOBRY ROK CAFE Al. NMP 76

10.02 KATOWICE (impreza zamknięta)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.03 KRAPKOWICE spotkanie dla kobiet ( impreza zamknięta)
13.03 ORKIESTRA TOMKA SZYMUSIA (impreza zamknięta)
23.03 PRZEWORSK Dni Młodych KONCERT PASYJNY
parafia p.w.Ducha Świętego, Bazylika w Przeworsku, godz.15.00
26.03 WAŁBRZYCH KONCERT PASYJNY
Parafia Św.Józefa Robotnika ul.Odlewnicza 1, godz.18.00

2.04 KRAKÓW "Szukam Was"
Parafia św.Katarzyny ul.Paulińska godz.19.00
5.04 TARNÓW gościnne z  TARNOWSKIM CHÓREM GOSPEL
7.04 RYBNIK Music & Soul Festival Rybnickie Centrum Kultury godz.18.00
21.04 PRZEMYŚL gościnne z uczestnikami warsztatów Gospel
Zamek Kazimierzowski godz.19.00
26.04 ŚWIĘTOCHŁOWICE Parafia EA  Pl.Leopolda Raabe 1, godz.18.00

3.05 SŁUBICE Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych Al.Niepodległości 23 godz.16.30
14.05 WAŁBRZYCH (impreza zamknięta)
15.05 SŁUPSK
-Międzynarodowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej JURY godz.12.30
Szkoła Podstawowa nr.9 ul.Małachowskiego 9
- oraz KONCERT Kościół EA ul.Słowackiego 45, godz.19.00
17.05 NOC KOŚCIOŁÓW DREWNIANYCH
kościół p.w.Św.Jana Chrzciciela w Kiszkowie ul.Gnieźnieńska 9, godz.22.00
18.05 CHORZÓW gościnnie z Chórem Gospel - Z MIŁOŚCI  godz.18.00
Miejski Dom Kultury Batory ul.S.Batorego 6
22.05 KATOWICE (impreza zamknięta)
30.05 RZESZÓW JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA
Park Sybiraków,godz.19.00
31.05 PRZEMYŚL Towarzystwo Muzyczne,Rynek 5,godz.18.00

7.06 CIESZYN parafia EA Kościół  Jezusowy pl.Kościelny 6, godz.18.00
Koncert charytatywny
8.06 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - X FESTIWAL NADZIEJA MOK Al.3 Maja 12, godz.19.00
15.06 CLEARWATER,FL.Countryside Baptist Church,2525 N McMullen Booth Rd,godz.6 PM
23.06 CHICAGO,Polskie Centrum Chrześcijańskie,godz.10 AM

15.08 WADOWICE "Letnie koncerty w Ogrodowej"ul.E.K.Wojtyłów 12,godz.19.30 z zespołem
31.08 TORUŃ FESTIWAL SOLIDARNOŚĆ 80 - JURY i koncert z zespołem
amfiteatr Muzeum Etnograficznego godz.17.00
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-3.09 WARSZAWA- Bemowo, warsztaty wokalne w ramach festiwalu "YES'T FESTIVAL"
7.09 PRUCHNA K.Drogomyśla Gminne Centrum Integracji Wsi godz.19.00
15.09 USTROŃ MDK Prażakówka godz.17.00
koncert charytatywny
21-22.09 SKOCZÓW warsztaty wokalne

6.10 SIECHNICE K.Wrocławia Kościół  pw.Niepokalanego Serca NMP godz.19.00
13.10 KATOWICE parafia EA ul. Warszawska 18, godz.16.30
Ekumeniczny Tydzień Biblii
19.10 LONDYN parafia p.w. NMP Matki Kościola,
2 Windsor Road Ealing, London W5 5PD godz.16.30
20.10 LONDYN Polski KZ "Elim Springs" Ealing Christian Centre
268 Northfield Avenue Ealing, London W5 UB godz.14.30
24.10 RZESZÓW Sala Widowiskowa Domu Kultury ul.Okrzei 7, godz.18.00
wraz ze Strzyżowskim Chórem Kameralnym
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16-17.11 SKOCZÓW warsztaty wokalne
24.11 TORONTO(KANADA) FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ MISSISSAUGA
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7.12 MALBORK KONCERT ŚWIĄTECZNY
Sala koncertowa na Zamku ul.Starościńska 1, godz.18.00
14.12 KONIN gościnnie z Konin Gospel Choir
22.12 WARSZAWA STUDIO AGNIESZKI OSIECKIEJ PR. 3,KONCERT Z ZESPOŁEM,
Transmisja LIVE na antenie
31.12 WROCŁAW-RYNEK "SYLWESTER Z TVP2",BEATA ŚPIEWA COVER "I NEED A HERO"

 

2012

7.01 WROCŁAW KONCERT ŚWIĄTECZNY Centrum konferencyjne ul.Szybowcowa 23, godz.17.00
8.01 WARSZAWA KONCERT ŚWIĄTECZNY
TEATR "RAMPA" ul.Kołowa 20 godz.11.00
19.01 BIELSKO-BIAŁA gościnnie w BCK,godz.18.00
21-22.01 BIELSK PODLASKI (JURY)
festiwal kolęd i pastorałek "KANTYCZKA"

3.03 ŚWIDWIN Klub Wojskowy ul.Gagarina 6,godz.18.00
5.03 WARSZAWA TEATR "ROMA" Konferencja dla kobiet,godz.19.00
17.03 MIĘDZYRZEC PODLASKI Dom Kultury,godz.17.00
18.03 GŁOGÓW Miejski Ośrodek Kultury ul. Konstytucji 3 Maja 2 godz.19.00

2.04 KNURÓW Kościół MBCz ul.Kapelanów Wojskowych 5 godz.10.00 KONCERT PASYJNY
4.04 CZESKI CIESZYN Kościół Ewangelicki Pl.M.Lutra 1 godz.18.00 KONCERT PASYJNY
5.04 GUBIN Gubiński Dom Kultury ul.Westerplatte 14 godz. 20.00 KONCERT PASYJNY
6.04 GRYFÓW ŚL. KZ  ul.Parkowa 1 godz.18.00  KONCERT PASYJNY
22.04 KRAKÓW Teatr Słowackiego,godz.17.00 koncert charytatywny "Tak dla Nowaków"

11.05 CHICAGO Polskie Centrum Chrześcijańskie,godz.7.00 PM
12.05 CHICAGO Kościół Św.Brunona,godz.7.30 PM
13.05 CHICAGO St.Ferdinand Parish,godz.7.00 PM
18.05 KATOWICE KCHB ul.Morawska 10,godz.18.00
19.05 KATOWICE LIGOTA Amfiteatr w Parku na Zadolu, godz.20.20

2.06 LUBIN KZ ul.Leśna 6,godz.18.00
7.06 RZESZÓW Jednego Serca Jednego Ducha,Park Sybiraków,godz.19.00
10.06 UDANIN Kościół św.Urszuli godz.15.00
14.06 RADOM Centrum Kultury "Resursa",Radomskie Spotkania Kobiet,godz.17.30
16.06 BIELSKO-BIAŁA KZ ul.Lotnicza 19,godz.18.00
Koncert Promocyjny nowej płyty "Zamieszkaj ze mną"
17.06 SOSNOWIEC Pl.Papieski ul.Gwiezdna ok.godz.18.30
22.06 KOBYLNICA k/SŁUPSKA (JURY)- Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca

10.07 DĘBOWIEC k/JASŁA, Międzynarodowe Saletyńskie Spotkania Młodych godz.20.00
15.08 BOCHNIA Kościół Jana Nepomucena ul.Ks.Wójtowicza 20, godz.16.00
25.08 MIKORZYN k/KĘPNA Ogrody Świętego Idziego godz.19.00
27-31.08 Warsztaty wokalne w ramach Yes't Festival (Lista uczestników zamknięta)
1.09 NAKŁO ŚLĄSKIE Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa ul.Główna 3 godz.20.00
7-9.09 WARSZTATY MUZYCZNE www.diecezja.radom.pl
16.09 CZECHY BYSTRZYCA NAD OLZĄ,Park Karola Sliwki, godz.14.30
29.09 ŁĘKAWICA K.ŻYWCA,Kościół Św.Michała Archanioła,godz.18.45
20.10 CHICAGO,Koncert z Chicago International Orchestra,St.Ferdinand Church,godz.7.30 PM
21.10 WILLOW SPRINGS ,Koncert z Chicago International Orchestra,Misja OO. Cystersów,
godz.6.00 PM
29.10 CHORZÓW Chorzowskie Centrum Kultury,ul.H.Sienkiewicza 3 -"Miłość ponad wszystko" koncert charytatywny z zespołem dla Fundacji "Dodaj dzieciom skrzydeł",godz.19.00
10.11.WROCŁAW Konferencja dla kobiet www.wroclawskieforumkobiet.org
16.11 TYCHY Parafia bl.Karoliny ul.Ks.Tischnera 50, godz.19.00
24.11 JĘDRZEJÓW Parafia Trójcy Świętej,ul.Jana Pawła II 2, godz.18.00
3-14.12 MAŁA AKADEMIA JAZZU- spotkania z młodzieżą
3.12- Bytom Klub Relaks godz.9.30,11.00
5.12- Ligota MDK godz.9.30, 10.30, 11.30, 12.30
7.12- Chorzów CHCK godz.9.30, 11.00
10.12- Wodzisław WCK godz.9.00
11.12- Giszowiec MDK godz.9.00, 10.00
12.12- Zawiercie MOK godz.11.00
13.12- Bielsko-Biała Klub Best godz.9.15, 10.15
Pszczyna PCK godz.12.15
14.12- Siemianowice Sl. DK Zameczek godz.9.00
8.12 GŁOGÓW Miejski Ośrodek Kultury ul.Konstytucji 3  Maja 2
charytatywny KONCERT ŚWIĄTECZNY godz.17.00
16.12 LIGOTKA KAMERALNA (KOMORNI LHOTKA- CZECHY)
Kościół Ewangelicki godz.17.OO KONCERT ŚWIĄTECZNY
19.12 GLIWICE  - impreza zamknięta
22.12 ZIELONA GÓRA Szosa Kisielińska 22 godz.18.45 KONCERT ŚWIĄTECZNY
26.12 WROCŁAW KONCERT ŚWIĄTECZNY
Społeczność Chrześcijańska ul.Ks.Brzóski 1,godz.17.00
28.12 KATOWICE ŚWIĄTECZNIE DLA KATOWIC
Centrum Kultury im.Krystyny Bochenek, Plac Sejmu Śląskiego 2, godz.19.00
29.12 BIELSKO-BIAŁA klub "BEST" KONCERT ŚWIĄTECZNY
ul.Jutrzenki 18, godz.18.00

 

2011

8.01 -
CHICAGO KONCERT ŚWIĄTECZNY ST.FERDINAND PARISH
( PARAFIA ŚW.FERDYNANDA) godz.19.00

9.01 -
CHICAGO KONCERT ŚWIĄTECZNY
Art Gallery Kafe 127 E Front St. Wood Dale, IL 60191,godz.18.00
16.01 -
BEŁCHATÓW KONCERT ŚWIĄTECZNY
22-23.01 - BIELSK PODLASKI (JURY)
(FESTIWAL KOLĘD "KANTYCZKA")
28.01 - ŻORY Scena na Starówce godz.19.00 ,
Koncert Karnawałowy gościnnie z Żorską Orkiestrą Rozrywkową.

5.03 - BERLIN (impreza zamknięta)ORKIESTRA TOMKA SZYMUSIA

10.03 - KRAKÓW (impreza zamknięta)
11.03 - POZNAŃ (impreza zamknięta)
29.03 - BIELSKO-BIAŁA KONCERT PASYJNY
PARAFIA ŚW.ANDRZEJA BOBOLI
ul.Św.A. Boboli 41 godz.19.00


1.04 - WARSZAWA (impreza zamknięta)
ORKIESTRA TOMKA SZYMUSIA
18.04 - CIESZYN KONCERT PASYJNY
DOM NARODOWY Rynek 12 godz.18.00
22.04 - KATOWICE KONCERT PASYJNY
KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW
ul. Morawska 10 godz.18.00
23.04 - BIELSKO-BIAŁA KONCERT PASYJNY

BEZSENNA NOC SYMFONICZNIE
KOŚCIÓŁ EWANGELICKO-AUGSBURSKI
Pl. Marcina Lutra 12 godz.22.25
25.04 - PIŁA PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA
ul.Buczka 48 godz.19.00
30.04 - TARNÓW PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
ul.Klikowska 21 godz..22.00


15.05 - JAWORZNO KOŚCIÓŁ ZIELONOŚWIĄTKOWY
ul.Leśna 11 godz.10.00

12.06 - SOSNOWIEC
Plac Papieski godz.18.00
23.06 - RZESZÓW "JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA"
Park Sybiraków
25.06 - OSHAWA (KANADA)
445 SYEVENSON Rd.North godz.18.00
26.06 - STONEY CREEK (KANADA)
380 HIGHWAY 8, godz.18.00

3.07 - TORONTO (KANADA) POLSKI KOŚCIÓŁ PEŁNEJ EWANGELII
69 Long Branch Ave. Toronto, godz.18.30

7.08 - ANDRYCHÓW Centrum Kultury
ul.Szewska 7, godz.19,15
21-31.08 - WARSZTATY WOKALNE Borek k/Bochni
25.08 - STRYSZAWA godz.19.30 IMPREZA ZAMKNIĘTA

4.09 - XIII EDYCJA "TAŃCA Z GWIAZDAMI"
po rocznej przerwie rusza kolejna edycja programu
7.09 - CHOSZCZNO CHDK sala kinowa
ul.Bohaterów Warszawy 17, godz.18.00
12.09 - RZESZÓW Bazylika OO.Bernardynów
ul.Sokoła 8 godz.19.30
20.09 - BIELSKO-BIAŁA BCK
ul.Słowackiego 27 odz.18.00
23.09 - RADOŚĆ K.WARSZAWY
KONFERENCJA DLA KOBIET

ul.Szczytnowska 35-39, godz.19.00

22.10 - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - FESTIWAL NADZIEJA
MOK ul.3-go Maja 12, godz.19.00
10.11 - LESZNO Hala Widowiskowa "TRAPEZ", Aleje Jana Pawła II, godz.20.30
12.11 - SZYNWAŁD Kościół Parafialny, godz.19.00
Mała Akademia Jazzu 2011
5.12  Pszczyna
6.12  Bytom
7.12  Bytom
8.12  Bielsko-Biała
9.12  Siemianowice Śl
12.12 Katowice Giszowiec
13.12 Chorzów
14.12 Katowice Ligota
15.12 Zawiercie
16.12 Krzyżowice
19.12 Radlin ,Wodzisław Śl
16.12-ŻORY- Koncert Kolędowy gościnnie z Żorską Orkiestrą Rozrywkową,godz.19.00
20.12- RZESZÓW KONCERT ŚWIĄTECZNY Rynek ,godz.15.30

ARCHIWUM 2010

23-24.01 - BIELSK PODLASKI (JURY)
FESTIWAL KOLĘD "KANTYCZKA"

12.02 - CZESKI CIESZYN
CENTRUM CHRZEŚCIJAŃSKIE
godz.18.00 http://www.kctesin.cz/
13.02 - KRAKÓW UL.REYMONTA 15 (SALA LUSTRZANA FUNDACJI KRAKUS)
godz.17.00
24.02 - CHICAGO POLSKIE CENTRUM CHRZEŚCIJAŃSKIE godz.19.00
http://www.polskiecentrum.com/
27.02 - CHICAGO
(KONCERT PASYJNY) ST.FERDINAND PARISH
(PARAFIA ŚW.FERDYNANDA) godz.19.00
http://www.saintferdinand.org/polish_version/pracownicy.htm
28.02 - CHICAGO (KONCERT PASYJNY) ST.FERDINAND PARISH
(PARAFIA ŚW.FERDYNANDA) godz.11.00
http://www.saintferdinand.org/polish_version/pracownicy.htm
7.03 - XI EDYCJA "TAŃCA Z GWIAZDAMI"
FINAŁ PROGRAMU 13.06
13.03 - WARSZAWA "TEATR ROMA" UL.NOWOGRODZKA 49 godz.10.00-13.00
"BARWY ŻYCIA" KONFERENCJA DLA KOBIET


19.03 - KOSZALIN
(KONCERT PASYJNY) UL.POŁCZYŃSKA 1 godz.18.00
CENTRUM PARAFIALNE PARAFII EWANGELICKIEJ
23.03 - POZNAŃ PARAFIA PW.WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH UL.GROBLA 1
godz.18.30 URODZINOWY KONCERT RADIA EMAUS
25.03 - RZESZÓW (KONCERT PASYJNY) KOŚCIÓŁ KSIĘŻY SALETYNÓW
godz.20.00

1.04 - EDYNBURG (KONCERT PASYJNY)
22.04 - ZABRZE (JURY)
24.04 - CZESKI CIESZYN

15.05 - GLIWICE
AULA JANA PAWŁA II (UL. JANA PAWŁA II ) godz. 17.00
REZERWACJA BILETÓW
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
17.05 - KRAKÓW - KONCERT "SZUKAM WAS" KOŚCIÓŁ PARAFIALNY
NA OSIEDLU SZKLANE DOMY 7 , godz.19.30
09.07 -DZIĘGIELÓW Tydzień Ewangelizacyjny,godz.20.00
10.07-WEJSUNY Kościół Ewangelicko-Augsburski godz.18.00
23.08 -WARSZAWA  WST Konferencja Katechetyczna,godz.18
28.08 -WARSZAWA-RADOŚĆ WBST,godz.17.00
23.10 -CHORZÓW Chorzowskie Centrum Kultury,godz.18.00
Koncert Galowy Stróżów Poranka
05.12 -OPOLE (Impreza Zamknięta) godz.19.00
10.12 -GLIWICE Kino Amok -Scena Bajka Koncert Świąteczny z zespołem,godz.18.00
18.12 -BIELSKO-BIAŁA( Koncert Świąteczny z zespołem) "Święta na Starówce",godz.18.00
19.12-OLEŚNICA Dom Kultury(Koncert świąteczny z zespołem),godz.18.00
30.12 -KUTNO Koncert "Miłość na Święta" Kościół św.Jadwigi,godz.18.30